Veli Yorumları

Sizde Yazın

Serap Doğrusöz - Exclusive Şef

Kızımız Berfin prömiyer anaokuluna devam etmekte. İlk zamanlar anne ve baba olarak üzerimizde tedirginlik vardı sürekli Berfin'e sorular soruyor ve kontrol ediyorduk zaman içerisinde kızımızın kreşe gitmekten mutlu olduğunu gördük Kızımızın mutlu olması ve birey olarak bir şeyler öğrenmesi kreş olarak doğru tercih yaptığımızı gördük. Adı gibi gülen yüzlü çalışanları başta müdürümüz Fatih bey'e ve  Kızımızın öğretmenine çok teşekkür ediyoruz. Gönül rahatlığı ile tüm velilere çocuklarını Prömiyer Anaokuluna emanet etmelerini tavsiye ederiz.

Mehmet Talipoğlu - İşletmeci

Oğlumuz Kaan 1 haftadır kreşe devam ediyor , eğitim bakım gayet güzel , başka kreşler gibi para odaklı değiller , öğretmenlerin ve çalışanların iyi yerlere iyi mevkilere gelmelerini arzu ederim 

Melda Gülercan - Doktor

4 yaşındaki kızımızı Okul Müdürü Fatih bey ve öğretmenlerimize emanet ettik. Her sabah okula gitmemek için ağlayan, sızlayan kızımız okulunu ve öğretmenlerini çok sevdi. Eve mutlu döndü. Bu süreçte sosyal iletişim becerileri çok gelişti. Kurucuları olan Figen ve Filiz Hanımın ekibinin titiz ve disiplinli çalışmaları sayesinde kızımızda çok olumlu yönde gelişmeler gözlemledik. Her şey için sonsuz teşekkürler. İyi ki sizleri tanıdık.